mieszkanie na wynajem - Wrocław, Śródmieście, Ołbin, Gen. Józefa Bema
2 pokoje
48,00 m2
62,50 zł/m2
Wrocław, Śródmieście, Ołbin, Gen. Józefa Bema
CZN-MW-1184
, mieszkanie na wynajem
oferta na wyłączność WYJĄTKOWO ZADBANY, FUNKCJONALNY, W PEŁNI WYPOSAŻONY APARTAMENT, 2-POKOJE, 48M2, Ip, ATRAKCYJNIE URZĄDZONY TARAS O POWIERZCHNI ok. 50m2 Doskonała lokalizacja - tuż przy Ogrodzie Botanicznym i zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. Zaprojektowany ...
3 000 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Fabryczna, Popowice, Bobrza
2 pokoje
33,00 m2
65,15 zł/m2
Wrocław, Fabryczna, Popowice, Bobrza
CZN-MW-1183
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność JASNE, ZADBANE, FUNKCJONALNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE - 33m2, III PIĘTRO, ZABUDOWANA LOGGIA, WINDA WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, LICZNE TERENY ZIELONE I DOSKONAŁA  KOMUNIKACJA Z POZOSTAŁYMI DZIELNICAMI MIASTA IDEALNE DLA SINGLA LUB ...
2 150 zł
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Podzamcze, Palisadowa
2 pokoje
48,00 m2
40,62 zł/m2
Wałbrzych, Podzamcze, Palisadowa
CZN-MW-1182
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność Nowoczesne, wyposażone, dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 48,40m2, VII piętro, duży balkon, piwnica, winda, wszystkie media miejskie Podzamcze ul. Palisadowa CHARAKTERYSTYKA: - mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym ...
1 950 zł
mieszkanie na sprzedaż - Kąty Wrocławskie (gw), Gniechowice, Kątecka
5 pokoi
122,76 m2
5 172,69 zł/m2
Kąty Wrocławskie (gw), Gniechowice, Kątecka
CZN-MS-1181
, mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność Gniechowice - tylko 10 min do Bielan Wrocławskich, w sąsiedztwie Pałacu Krobielowice, pola golfowego oraz Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy Nowe budownictwo (2016 rok), wysoki standard i bezpieczeństwo obiektu, monitoring, cichobieżna winda, ...
635 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Partynice, Poranna
4 pokoje
82,00 m2
10 365,85 zł/m2
Wrocław, Krzyki, Partynice, Poranna
CZN-MS-1180
, mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność Przestronne, wyjątkowo funkcjonalne i w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie (82,06 m2) z dwoma balkonami i komórką lokatorską Piętro I, duże miejsce postojowe w garażu podziemnym Doskonała lokalizacja i dogodna komunikacja z pozostałymi częściami ...
850 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, Kurkowa
1 pokój
28,00 m2
19 607,14 zł/m2
Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, Kurkowa
CZN-MS-1178
, mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność Nowoczesna i przestronna kawalerka o powierzchni 27,91m2 i wysokości 3,18m z wyjściem na duży ogródek ( 47m2), usytuowana z dala od ruchliwej ulicy Idealna dla singla lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie położone w prestiżowym budynku, jednej ...
549 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Krzyki, Południe, Gwiaździsta
3 pokoje
102,10 m2
28 305,58 zł/m2
Wrocław, Krzyki, Południe, Gwiaździsta
CZN-MS-1177
, mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność Sky Tower, 51-kondygnacyjna wieża o wysokości 212 m, w której na piętrach 28. do 48. znajdują się 184 apartamenty, a niższe poziomy stanowi przestrzeń biurowa Lokal mieszkalny położony na 32. piętrze o powierzchni użytkowej 102,10 m2 podzielony ...
2 890 000 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Stare Miasto, Rynek
1 pokój
57,00 m2
50,88 zł/m2
Wrocław, Stare Miasto, Rynek
CZN-MW-1175
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność, tylko najem długoterminowy, dostępny od 1 lipca 2026 roku Nowoczesne studio o powierzchni ok. 57 m2 położone na III piętrze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z XVIII wieku Wyjątkowa lokalizacja w samym sercu miasta, widok z okien na Ratusz ...
2 900 zł
wczytywanie ofert

rozumiem