mieszkanie na wynajem - Wrocław, Śródmieście, Ołbin, Gen. Józefa Bema
2 pokoje
48,00 m2
62,50 zł/m2
Wrocław, Śródmieście, Ołbin, Gen. Józefa Bema
CZN-MW-1184
, mieszkanie na wynajem
oferta na wyłączność WYJĄTKOWO ZADBANY, FUNKCJONALNY, W PEŁNI WYPOSAŻONY APARTAMENT, 2-POKOJE, 48M2, Ip, ATRAKCYJNIE URZĄDZONY TARAS O POWIERZCHNI ok. 50m2 Doskonała lokalizacja - tuż przy Ogrodzie Botanicznym i zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. Zaprojektowany ...
3 000 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Fabryczna, Popowice, Bobrza
2 pokoje
33,00 m2
65,15 zł/m2
Wrocław, Fabryczna, Popowice, Bobrza
CZN-MW-1183
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność JASNE, ZADBANE, FUNKCJONALNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE - 33m2, III PIĘTRO, ZABUDOWANA LOGGIA, WINDA WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, LICZNE TERENY ZIELONE I DOSKONAŁA  KOMUNIKACJA Z POZOSTAŁYMI DZIELNICAMI MIASTA IDEALNE DLA SINGLA LUB ...
2 150 zł
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Podzamcze, Palisadowa
2 pokoje
48,00 m2
40,62 zł/m2
Wałbrzych, Podzamcze, Palisadowa
CZN-MW-1182
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność Nowoczesne, wyposażone, dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 48,40m2, VII piętro, duży balkon, piwnica, winda, wszystkie media miejskie Podzamcze ul. Palisadowa CHARAKTERYSTYKA: - mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym ...
1 950 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, Kurkowa
1 pokój
28,00 m2
19 607,14 zł/m2
Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, Kurkowa
CZN-MS-1178
, mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność Nowoczesna i przestronna kawalerka o powierzchni 27,91m2 i wysokości 3,18m z wyjściem na duży ogródek ( 47m2), usytuowana z dala od ruchliwej ulicy Idealna dla singla lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie położone w prestiżowym budynku, jednej ...
549 000 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Stare Miasto, Rynek
1 pokój
57,00 m2
50,88 zł/m2
Wrocław, Stare Miasto, Rynek
CZN-MW-1175
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność, tylko najem długoterminowy, dostępny od 1 lipca 2026 roku Nowoczesne studio o powierzchni ok. 57 m2 położone na III piętrze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z XVIII wieku Wyjątkowa lokalizacja w samym sercu miasta, widok z okien na Ratusz ...
2 900 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Sztabowa
2 pokoje
55,00 m2
52,73 zł/m2
Wrocław, Krzyki, Sztabowa
CZN-MW-949
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność  Wyjątkowo zadbane, rozkładowe, dwustronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 m2, osobna, przestronna, widna kuchnia Wysoki standard, piętro II, balkon, piwnica, parking w podwórzu (dostęp ograniczony szlabanem) Doskonała ...
2 900 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Psie Pole, Kleczków, Rychtalska
1 pokój
25,23 m2
87,20 zł/m2
Wrocław, Psie Pole, Kleczków, Rychtalska
CZN-MW-791
, mieszkanie na wynajem
Oferta bez dodatkowych opłat i prowizji od Najemcy, niskie opłaty eksploatacyjne i przejrzysty system rozliczania CityZen to nowoczesny kompleks mieszkaniowo - usługowy oferujący komfortowe, przestronne i funkcjonale mieszkania o podwyższonym standardzie wykończenia ...
2 200 zł
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Stare Miasto, Braniborska
2 pokoje
36,00 m2
75,00 zł/m2
Wrocław, Stare Miasto, Braniborska
CZN-MW-762
, mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność Wyjątkowo zadbane, nowocześnie i praktycznie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, 36 m2,VIII piętro, balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym, cichobieżna winda, wszystkie media miejskie Doskonała lokalizacja i komunikacja zarówno ...
2 700 zł
wczytywanie ofert

rozumiem